Mikołaj GolińskiPsycholog

mikolaj-golinski-jf

Psycholog, specjalność psychologia kliniczna i psychoterapia. Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji. Posiada 2-letnie przygotowanie pedagogiczne.

Nastawieni na powrót do zdrowia

Pracuje w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego w Warszawie, jako Psycholog w CBT, Psycholog w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Warszawie oraz Kurator sądowy (społeczny) dla Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Południe. Ukończył szkolenie: „Metody pracy z młodzieżą zagrożoną niedostosowaniem społecznym/ niedostosowaną społecznie. Jak aktywizować dzieci i młodzież do pracy nad własnym rozwojem” oraz Kurs doszkalający: ‘’ Profilaktyka szkolna a skuteczne przeciwdziałanie uzależnieniom dzieci i młodzieży’. Posiada Certyfikat ukończenia kursu : ‘’ Alienacja rodzicielska ‘’ – Fundacja Pomocownia.

Jego doświadczenie i wiedza zostały uhonorowane Dyplomem uznania ‘’ za szczególne zaangażowanie, profesjonalizm oraz poświęcenie w pracy dla dobra podopiecznych oraz społeczności lokalnej’’ – Prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi – Południe w Warszawie. Był prelegentem podczas warszawskiej konferencji nowości psychologicznych – PsychoScience gdzie wygłaszał referat na temat: ‘’Psychologiczne aspekty pracy rodzinnego kuratora sądowego’’.

Kontakt

+48 570 510 780
Jacek Fitał & Janusz Fitał Centrum Psychiatrii i Psychoterapii, Park Avenue, Wspólna 70, 00-687, Warszawa

Znajdź nas

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z krótkiego formularza, aby przesłać zapytanie lub zgłosić problem do naszych specjalistów. Zawsze chętni do pomocy, odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe.

Zostaw kontakt, my zajmiemy się resztą

Wysyłając swój e-mail lub numer telefonu zgadzasz się na politykę prywatności oraz akceptujesz RODO

Zostaw kontakt, my zajmiemy się resztą