Olga Respondek- BłażejczykPsycholog

jf-Olga-Respondek-Błazejczyk

Jestem absolwentką psychologii Wyższej Szkoły Biznesu National Louis University o specjalności psychologii klinicznej i osobowości. Ukończyłam 2 letnie studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym, obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Nastawieni na powrót do zdrowia

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z dziećmi i młodzieżą z deficytami rozwojowymi, trudnościami w nawiązywaniu więzi, problemami z zakresu uzależnień oraz zaburzeniami zachowania. Zajmowałam się również wykrywaniem źródeł i przyczyn niepowodzeń szkolnych, zaburzeń rozwojowych i trudności wychowawczych oraz ustalaniem właściwych metod oddziaływania na dziecko. Obecnie pracuje w ośrodku adopcyjnym jako psycholog diagnosta z kandydatami na rodziców adopcyjnych. Prowadzę poradnictwo rodzinne, zajmuje się także wsparciem rodzin i dzieci adopcyjnych oraz udzielam pomocy psychologicznej parom w kryzysie. Podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Moje zainteresowania zawodowe obejmują zagadnienia związane z seksualnością człowieka, zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami związanymi z FASD.

Kontakt

+48 570 510 780
Jacek Fitał & Janusz Fitał Centrum Psychiatrii i Psychoterapii, Park Avenue, Wspólna 70, 00-687, Warszawa

Znajdź nas

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z krótkiego formularza, aby przesłać zapytanie lub zgłosić problem do naszych specjalistów. Zawsze chętni do pomocy, odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe.

Zostaw kontakt, my zajmiemy się resztą

Wysyłając swój e-mail lub numer telefonu zgadzasz się na politykę prywatności oraz akceptujesz RODO

Zostaw kontakt, my zajmiemy się resztą